اطلاعات ارسال کالا

سفارش در اولین روزِکاری به شرکتِ پیکِ موتوری تحویل داده می‌شود و شرکت روزِ بعدش بسته‌ها را توزیع می‌کند.

زمان تحویل بسته‌ها در شهرِ تهران ساعت 9صبح تا 10شب می‌باشد. لطفا آدرسی بدهید که در این بازه زمانی حضور داشته باشید و حتما زنگ درب و موبایل خود را پاسخ دهید. پیک موتوری فقط درصورت پیدا نکردن آدرس تماس خواهد گرفت.
در صورتیکه در زمان مراجعه‌ی پیک در محل حضور نداشته باشید و پیک از منطقه شما دور شده باشد، بسته‌ی شما مرجوع می‌شود.

اگر ساعت 9صبح تا 10شب برای شما مناسب نیست، گزینه پست یا تیپاکس را انتخاب کنید. بسته‌های پستی و تیپاکسی در ساعات اداری تحویل داده می‌شوند. تاریخ دقیق رسیدن این بسته‌ها مشخص نیست و به شرایط اداره پست و شرکت تیپاکس بستگی دارد. (معمولا 2تا۳ روزه)

تحویل بسته‌ها درب ساختمان انجام می‌شود‌. با توجه به دستورالعمل ناجا و قوانین شرکت‌های حمل و نقل، موتور سوار نباید به داخل ساختمان ورود کند و از تحویل دادن بسته دربِ واحد معذور است.

زمان توقف موتورسوار پنج دقیقه است. با توجه به اینکه هر موتور سوار حدوداً 40بسته به همراه دارد و می‌بایست همه‌ی بسته‌ها را طبق زمانبندی تحویل دهد، امکان توقف بیشتر یا تغییر آدرس(حتی در محدوده) وجود ندارد.

⭕توجه داشته باشید که ما با شرکت‌های پیکِ گروهی کار می‌کنیم که هر موتور سوار بسته‌های چندین مشتری را به همراه دارد در نتیجه با اسنپ یا الوپیک متفاوت است و از اینرو ارزان بوده و همچنین محدودیت‌هایی از نظر زمان ارسال یا میزان توقف وجود دارد.

شهرهای اطرف تهران (پردیس، پرند، لواسان، کرج، قدس، اسلامشهر، ورامین، شهریار، چهاردانگه و …) خارج از محدوده‌ی پیک موتوری هستند و با پست ارسال می‌شوند.

برخی از حاشیه‌های بسیار دورِ شهر تهران نیز خارج از محدوده‌ی پیک موتوری هستند و با پست ارسال می شوند. محدوده‌ی سرویس‌دهی پیک موتوری، از شرق: جاده تلو، از غرب: بلوار دارو پخش، از جنوب: اتوبان آزادگان و شهرری و کل شمال شهر است.

بسته‌ها در اولین روزِکاری (غیرتعطیل) بر اساس انتخاب شما به اداره‌ی پست یا شرکت تیپاکس تحویل داده خواهد شد و پیامک کدرهگیری با چند روز تاخیر برای شما ارسال خواهد شد.

زمان رسیدن بسته‌های پستی حدوداً بین 2تا7 روزِکاری و بسته‌های تیپاکس حدوداً بین 2تا3 روزِکاری می باشد.

توجه داشته باشید که زمان رسیدن بسته‌ها حدودی است و به شرایط شرکت پست یا تیپاکس بستگی دارد و همیشه احتمال تاخیر وجود دارد.

اداره‌ی پست برای همه‌ی نقاط ایران ارسال انجام می‌دهد ولی شرکت تیپاکس در برخی از شهرها و مناطق سرویس‌دهی ندارد. قبل از انتخاب گزینه‌ی تیپاکس، سرویس‌دهی یا عدم سرویس‌دهی تیپاکس را در اینترنت جستجو کنید.

در سامانه‌ی پیامکی هر دو شرکت اختلال‌های وجود دارد و پیامک ممکن است برای همه ارسال نشود.

⭕شرکت تیپاکس در برخی از شهرها بسیار سریع و دقیق عمل می‌کند‌ و در برخی از شهرهای بزرگ تاخیر دارد. درصورتی گزینه‌ی تیپاکس را انتخاب کنید که از نحوه‌ی خدمت رسانی تیپاکسِ منطقه خود اطلاع داشته باشید.

برای اکثر مدل‌ها جدول سایزبندی تهیه شده است. در صفحه ی مربوط به هر محصول، زیر دکمه ی “افرودن به سبد خرید” گزینه ی “راهنمای اندازه” وجود دارد. لطفا قبل از خرید اندازه‌های خود را مطابقت دهید.

⭕لباس‌هایی که بصورت کیمونو هستند یا قواره‌ی آزادی دارند و یا برای مثال دور کمر آنها کش دارد جدول سایزبندی ندارند چون اصولا همه جای لباس آزاد است و به بازه‌ی مختلفی از سایزها میخورد. این لباس‌ها برای سایزهای پایین آزاد هستند و برای سایزهای بالا جذب می‌شوند. در خرید این لباس‌ها دقت لازم را انجام دهید و بسنجید که چه میزان تنگی یا گشادی لباس برای شما قابل قبول است.

⭕توجه داشته باشید که اندازه‌های نوشته شده بصورت حدودی است و احتمال اختلاف اندک وجود دارد. بدلیل اینکه رنگ‌های مختلف کشسانی متفاوتی دارند جدول سایزبندی بصورت میانگین تهیه شده است‌.

عکس‌های پیج ما بدون هیچ ادیتی هستند و نهایت تلاش انجام شده است تا رنگ‌ها مشابه واقعیت باشد. با این حال همیشه در خرید آنلاین احتمال چند درجه تفاوت رنگ را بدهید زیرا:

⭕تفاوت در صفحه نمایش گوشی‌های موبایل وجود دارد و گوشی‌های موبایل کیفیت‌های متفاوتی دارند، از اینرو ممکن است شما رنگ‌ها را متفاوت ببینید.

⭕نور روز، نور شب و نور لامپ در نحوه‌ی دید چشم تاثیرگذار هستند. حتی زاویه‌ی دید به اجسام باعث تفاوت در رنگ می‌شود.

حتما این مطلب را در خرید خود مدنظر داشته باشید.